top of page
  • טל חורש (10)
  • טל חורש (11)
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
14900468_1053604611424489_3812777363004804520_n.jpg

הרצאות וסדנאות בנושא תקשורת וניהול משברים בארגונים

line

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני ארגונים וחברות – בפרט בעת האחרונה - הינו אתגר התקשורת הבינאישית.

ככל שהחברה מתפתחת, גלובלית ובינלאומית וכוללת עירוב מגדרי, דורי, דתי ותרבותי, כך אתגרי התקשורת הולכים ומתרבים.

כבכל מערכת יחסים - תקשורת בנויה על מסרים בין גורם אחד לאחר, תוך סיכויים גדולים לחוסר הבנה, פרשנות, תפישות עולם שונות, הבדלי תרבות, מאבקי כוח, אגו וכבוד, הבדלים מגדריים ועוד.

על מנת לקיים מערכת יחסים הרמונית, שיתוף פעולה ועבודת צוות עלינו לדאוג לתקשורת טובה ולבניית קודים ושפה ארגונית, מקצועית ובינאישית הנכונה לכל ארגון. בין אם אתם ארגון קטן ומשפחתי או ארגון מסועף, רחב המכיל מחלקות שונות, עמדות ניהול והיררכיה -התקשורת הבינאישית והמקצועית בארגון חשובה וקריטית לניהול תקין והשגת המטרות.

כמי שצמחה מהשטח ועד לתפקידים בכירים בתחומי התקשורת וניהול משברים במגזרי התיירות, העסקים והפוליטיקה, באמתחתי מגוון הרצאות וסדנאות בנושאי שירות, מכירות, תקשורת בינאישית וניהול משברים וקונפליקטים, המיועדות לחברות ולארגונים כמו גם ליווי פרטני . ההרצאות והסדנאות משלבות נתונים מדעיים, ממצאי מחקרים ומסקנות מסביבות וממאפיינים שנלמדו בישראל וב-חו"ל אשר הופכות כל מפגש למסע מרתק, קליל וסוחף, המשלב דוגמאות מהחיים, הומור ואינטראקציה עם הקהל.

14900468_1053604611424489_3812777363004804520_n.jpg
185787063_3827503884034534_4989462614442853337_n_edited.png

ניהול מערכות יחסים ותקשורת בארגון

line

הידוק מסרים ובניית תקשורת נכונה בין עובד לבין מעביד, מנכ"ל – מנהלי מחלקות , סינרגיה בין מחלקות ובין עובדים ללקוחות, קולגות ולקוחות לעסקים וארגונים. יצירת שפה ארגונית אחידה ומותאמת לארגון ובניית בנק מסרים להתנהלות פנים ארגוניים,ניהול קונפליקטים ומשברים תקשורתיים פנים ארגוניים.

הבדלי תקשורת בין גברים לנשים בארגון

line
line
לפרטים נוספים

גברים ממאדים ונשים מנגה – זו לא פארפרזה . האמת היא שיש הבדלי תפישה, פרשנות ותקשורת מילולית שונה בין גברים לנשים : ניהול נשי מול ניהול גברי - ניהול מתוך אגו, מעמדות וכבוד לעומת ניהול של סינרגיה, שיתופיות וראייה רחבה של טובת הכלל, התמקדות ביחסים בתוך הארגון לעומת ארגון מוטה משימות על חשבון יחסים ,תפישות עולם וניהול שונות, הדרך לתקשורת ארגונית : כתיבת מיילים, העברת מסרים , הטלת משימות ועוד

line

שינויים בארגון

תהליכי שינוי ארגוניים הינם אתגר לא פשוט ובעיקר אם הם גורמים לשינוי / הרעת תנאים של העובדים. על מנת לצלוח את השינויים יש לתקשר אותם בדרך הנכונה ולנהל את האתגר בצורה נבונה ומונעת משברים וזעזועים.

line

חשיבות הידוק המסרים בתקשורת בעסקים ובחיינו האישיים

בעיות התקשורת  שעוטפות אותנו תמיד מתחילות עם תרגום מסרים לא נכון  - פרשנות. על מנת לדייק את המסרים שלנו ולוודא כי הם הועברו כראוי ונלקטו כראוי עלינו לקבל כלים כיצד לתקשר אותם נכון . באמתחתי סדנאות לרושם ראשוני והעברת מסרים בהצגה אישית ומכירת העסק, הדרכים הנכונות למסרים בכתיבה שיווקית ברשתות החברתיות, תקשורת מסרים מייטבית בין הנהלה לארגון , בים חברה לצרכנים ועוד.

אתגר שירות לקוחות במאה ה-21

line

שירות זו לא מילה גסה. על מנת לזכות בקהל חוזר ולהשיג חווית לקוח מקסימלית עלינו ללמוד כיצד להעניק שירות איכותי. מרבית הארגונים משקיעים את מירב המאמצים בהכשרה לתהליך המכירה ואת נושא השרות, לצערי, עדיין מזניחים. על מנת להעניק את השירות המיטבי לקהלי היעד השונים בשוק המקומי והבינלאומי, עלינו ללמוד את השפה והתרבות של לקוחותינו. עלינו לזהות ציפיות, להיות ערים להבדלי תרבות, פערי שפה, הרגלים ודפוסי חשיבה שונים, להבין את הפסיכולוגיה הצרכנית ועוד. ובימים אלו אתגר נוסף בפנינו: המעבר משירות פרונטלי לשירות מרחוק.

1_edited.png
line

ליווי מנהלים ב - Media Training והידוק נאומי מכירות ופרזנטציות

עמידה בפני קהל היא מיומנות נרכשת , מעטים מאיתנו נולדים איתה , יש לדעת איך להכין פרזנטציה נכונה , איזה מסרים להעביר , כיצד לעמוד בפני קהל , איך להתראיין לאמצעי התקשורת , כיצד להגיב על משברים תקשורתיים , איך לתקשר הודעות לעובדים וכד'.

מציעה לכם תוכנית ליווי אישית או מערכתית  , דברו איתי

line

ניהול השיווק

נושא השיווק הינו אחד האתגרים הגדולים בכל ארגון. תקציב גדול אשר מושקע עם יכולת קטנה למדדים ולתוצאות מיידיות . העסקים כיום מבינים את החשיבות אבל עדיין קשה להם להתמודד איתו . 
זהו עולם  דינאמי, חדשני, יצירתי  תחרותי ומהיר, המשתנה כל דקה ומזיז את הגבינה ומעדכן מסלול מחדש על מנת לבנות תוכנית שיווק נכונה ומיטבית לארגון יש להבין את כוחות השוק , את עולם המדיה הדיגיטלית הפרסום, יחסי ציבור, ניהול מו"מ, בניית תדמית, התנהגות צרכנים, מיתוג התנהלות בתוך פוליטיקה וממשל, קהל יעד פנימי וחיצוני, ניגוד אינטרסים ועוד . מזמינה אתכם להצצה לעולם המרתק של השיווק וקבלת כלים להבנתו ולניהול נכון .

מעוניינים בשיחה אישית עם טל? 

מעוניינים בשיחה אישית עם טל? צרו קשר באתר או בצ'אט וטל תחזור אליכם בהקדם האפשרי לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

11.jpg
מערכת יחסים ותקשורת בארגון
הבדלי תקשורת גברים ונשים
שינויים בארגון
אתגר שרות לקוחות מאה 21
ניהול השיווק
הידוק מסרים
מדיה
  • 580b57fcd9996e24bc43c543
  • 580b57fcd9996e24bc43c543
bottom of page