top of page
  • טל חורש (10)
  • טל חורש (11)
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Image by Sharon McCutcheon

אימון וליווי אישי

line
7.jpg

אימון אישי לזוגיות

line

האימון האישי כולל הכנה לחיי זוגיות ונישואים, עבודה עם רווקים/ות  ו"פנויים מחדש" לבחירות נכונות בזוגיות על בסיס התאמת סגנון התקשורת וההתקשרות של בן/ בת הזוג, בניית שפה תקשורתית מקדמת זוגיות.

כמו כן, הכנת בנק מסרים מהודק למפגשי הכרויות ולהתנהלות במפגשים ובאתרי הכרויות, כלים להבנת מסרים ללא פירוש מוגזם / מוטעה המביא לקצר בתקשורת.

ניהול קונפליקטים ומערכות יחסים בתוך ניגוד אינטרסים ופתרון אתגרי התקשורת הזוגית בנישואים ובמערכות יחסים.

 הכנה לזוגיות פרק ב'

line

זוגיות פרק ב' מאתגרת לא פחות מפרק א' ואפילו יותר,
בנוסף לכמיהה שלנו לזוגיות אנחנו מגיעים עם מטעני עבר, שריטות, פחדים, פגיעות , אכזבות, גרושים/ות ילדים , משפחות .
בליווי האישי  אחת על אחד/ת נעבוד על הגדרת המושג זוגיות - השוני שחל עם השנים והדורות ובחינה מהי זוגיות נכונה עבורי כיום. נעבוד על הבנת כוחו של התת מודע וכמה הוא מנהל אותנו , נדבר על העכבות והפחדים מניסיון העבר וכיצד הם משפיעים על ההחלטות שלנו . אעניק לכם כלים להיכרות עצמית – מי אתם, מה הצרכים הציפיות והרצונות שלכם , על מה להתפשר ועל מה לא , איך לבחור נכון את בן/ת הזוג המתאימה לכם מבחינת סגנונות תקשורת, אופי והתנהלות , שפת האהבה 
נלמד כיצד לבחור נכון את בן/ת הזוג איתו יהיו לי מינימום קונפליקטים וכלים לניהול תקשורת זוגית מוצלחת ולניהול מערכת יחסים שקטה רגועה ואוהבת.

ניהול משברים וקונפליקטים בזוגיות ומערכות יחסים 

line

כל זוג רב, מתווכח ונפגש באי הסכמות על בסיס ניגוד אינטרסים השאלה היא איך לנהל את המצב (את המריבה) על מנת להימנע מהסלמה.
ככל שאנחנו נמצאים במערכת יחסים יותר קרובה כך גם אנו נפגעים יותר, נעלבים, מצפים מתאכזבים ואז מנהלים מריבות מכאיבות ועקובות מדם 
ד״ר ג׳ון גוטמן טוען כי על מנת לצאת ממשברים זוגיים עלינו לדעת איך לנהל אותם לא איך להמנע מהם.
מזמינה אתכם להצטרף אלי לסדרת מפגשים ביחד ולחוד על מנת ללמוד להתמודד עם הקונפליקטים , ללמוד לנהל אותם נכון על מנת מהמריבה והמשבר הבא.

ליווי תהליכי פרידה וגירושין

line

ליווי זוגות בתהליך הקונפליקט והחלטה האם להישאר נשואים או להיפרד. 
ההחלטה להתגרש מלאת אמוציות וסערת רגשות . אני מאמינה כי לעיתים בעזרת כלים נכונים ניתן לעצור את כדור השלג ולהעניק לזוג את האפשרות לראות את הדברים אחרת וללמוד לנהל קונפליקטים ומריבות בתוך מערכת היחסים מבלי לפרק אותה. אין זוג שלא מוצא עצמו במריבות השאלה היא איך מנהלים אותם, ובמידה ולא מצאתם את הדרך  - יש דרך יפה ומכבדת לסיים את הקשר.

הדרך לרבנות  - ליווי ומתן כלים כיצד להתגרש יפה ולעבור את התקופה המאתגרת בכבוד הדדי. הקניית דרכי התקשרות ושפה לניהול קונפליקטים ולניגודי אינטרסים לטובת מערכת יחסים ארוכת טווח – גם אחרי גירושין ( ילדים משותפים).

בתהליך הליווי אנחנו יוצרים שפה אחידה לניהול תקשורת עם הילדים, בני הזוג החדשים והסביבה המשפחתית.

Distanced Couple
Couple's Shadow

כלים להצלת הזוגיות

line

כל זוג מגיע לשלב השובע, האכזבות והמריבות

על מנת להציל את חיי הנישואים , לתחזק את הזוגיות ולייצר רצון הדדי לזוגיות ארוכת טווח

עלינו לקבל כלים ודרכים לתקשורת נכונה , ללא פרשנות , ביקורת, שיפוטיות ובוז

כל זוג יכול לבחור את הדרך הנוחה לו : מפגשים פרונטליים , מפגשי זום , מפגשי קבוצות

התקשרו ונבדוק מה הכי מתאים לכם

אימון והכוונה לתקשורת משפחתית

line

בתהליך האימון המשפחתי, נספק פתרונות לאתגרי התקשורת בזוגיות ובמשפחה .

נקבל כלים לניהול קונפליקטים בתוך מערכות יחסים מורכבות ובכלל זה

תקשורת זוגית ומשפחתית לאורך מעגלי החיים – מזוג ללא ילדים לזוג המתמודד עם גידול הילדים, הורות למתבגרים, תקשורת מיטבית עם בני הנוער, תקשורת נכונה עם מתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז, תקשורת רב דורית – סבא, סבתא ומקומם במערכות היחסים המשפחתיות ותקשורת משפחתית בזוגיות פרק ב'  - הילדים שלך והילדים שלי ... ומה עם הילדים שלנו .

Image by Patricia Prudente

ייעוץ לזוגות ברילוקיישן

line

זוגיות הינה אחד האתגרים הגדולים בחיינו. נראה, כי במידה רבה היא מנוגדת לטבע וכמעט בלתי אפשרית לניהול. על מנת לצלוח את המסע עלינו להיות בסביבה אוהבת, תומכת ומפרגנת בה נוכל לפרוק את התסכולים, האכזבות והאתגרים ולקבל רוח גבית על מנת לקבל פרופורציות ולהמשיך הלאה.

 

כאשר זוג נמצא ברילוקיישן - הרחק ממעגלי התמיכה שנוצרו והיו קיימים בחייו עד לאותו הרגע - הוא מתמודד עם אתגרים רבים: הורות, זוגיות, שפה זרה, נוהגי חינוך ותרבות שונה, מעגלי חברויות וקשרים. כל זאת, ללא מעגלי תמיכה, ללא הזדמנות לדבר על זה, להוציא החוצה גם את הקשיים "המנפצים" את החלום ואת סיפור האגדות והזוהר של הרילוקיישן, כפי שנתפס בעיני המתבונן מן החוץ – כמו גם בעיני הזוג עצמו.

הזוג מתמודד עם אתגרים כפולים והרבה פעמים חש לבד במערכה, עם אין ספור קונפליקטים, סערת רגשות וללא ליווי וסיוע. הריחוק ממעגלי התמיכה (הורים , חברים, יועצים) ,הקושי בשיתוף בקהילה הסגורה ופערי השפה והתרבות מחייבים אותם להתמודדות אישית ומקשים עליהם לפנות לייעוץ מקומי. אלו, מתקיימים לא רק בתחילת הדרך אלא לעתים גם בצמתים נוספים בהמשך: זוג ללא ילדים אשר חווה לידה בזמן השהות בחו"ל, הכנסת ילד למסגרת חינוכית אחרת (מעבר מגן לבית ספר), ילד בגיר אשר מחליט להתגייס ל-צה"ל בעוד הוריו ממשיכים בחו"ל וכיו"ב.

מעוניינים בשיחה אישית עם טל? 

מעוניינים בשיחה אישית עם טל? צרו קשר באתר או בצ'אט וטל תחזור אליכם בהקדם האפשרי לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

1.jpg
ליווי פרידה
תקשורת משפחתית
רילוקיישן
אימון אישי לזוגיות
פרק ב'
משברים וקונפלקטים
כלים להצלת הזוגיות
  • 580b57fcd9996e24bc43c543
  • 580b57fcd9996e24bc43c543
bottom of page